Карта бойових дій в Україні 28 вересня

Сьогодні, 28 вересня, в Україні розпочалася 582-а доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 28 вересня.

27 вересня українські війська незначно просунулися поблизу Бахмута та на західній частині Запорізької області. Геолокаційні кадри, опубліковані 26 вересня, показують, що українські сили просунулися в районі Оріхово-Василівки. Додаткові геолокаційні кадри, опубліковані 26 вересня, показують, що російські сили, швидше за все, більше не контролюють лінію траншеї довжиною приблизно один кілометр на захід від Вербового.

27 вересня російські війська продовжували обмежені наступальні дії вздовж лінії Авдіївка-Донецьк, але не досягли жодних підтверджених успіхів. У Генштабі України повідомили, що російські війська здійснили невдалі атаки поблизу Сіверного. Російський військовий блогер стверджував, що російські сили атакували також поблизу Новомихайлівки.

27 вересня українські війська продовжували обмежені наступальні операції на лінії фронту в західній частині Донецької та східної Запорізької областей, але не досягли жодних територіальних здобутків. Речник Східного угруповання військ РФ Олег Чехов заявив, що російські війська відбили українські атаки на північ від Приютного.

Російські війська 27 вересня контратакували по українських позиціях на заході Донецької та сході Запорізької областей, але не просунулися. Генштаб України повідомив, що українські сили відбили російські атаки поблизу Рівнополя.

26 вересня російські війська завдали авіаудару по Херсонській області. 27 вересня президент України Володимир Зеленський заявив, що російські війська випустили по Херсонській області 26 авіаційних бомб Каб-500.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...