Карта бойових дій в Україні 29 вересня

Сьогодні, 29 вересня, в Україні розпочалася 583-я доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 29 вересня.

28 вересня українські війська продовжили наступальні дії поблизу Бахмута та на західній частині Запорізької області.  У Генштабі України повідомили, що українські війська продовжили наступальні дії на мелітопольському та бахмутському напрямках.

28 вересня російські війська вели наступальні операції на лінії Авдіївка-Донецьк, але жодного підтвердженого просування не зробили. Український Генштаб повідомив, що російські війська здійснили безуспішні атаки на південь від Авдіївки та поблизу Невельського, Первомайського та Мар’їнки.

28 вересня Міноборони Росії заявило, що російські війська відбили українські атаки вздовж лінії Авдіївка-Донецьк поблизу Первомайського та на південний захід від Веселого.

Російські джерела стверджували, що 28 вересня українські війська здійснили обмежені невдалі наземні атаки вздовж адміністративного кордону між Донецькою та Запорізькою областями. У Міноборони Росії стверджували, що підрозділи російського Східного угруповання військ відбили два українські атаки поблизу Приютного.

Російські військові блогери продовжують висловлювати стурбованість українською активністю на островах у дельті річки Дніпро та можливістю українського переходу на східний (лівий) берег Херсонської області. Відомий російський блогер заявив 28 вересня, що невеликі українські групи висадилися в болотистих районах на північний схід від Олешок.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...