Карта бойових дій в Україні 3 жовтня

Сьогодні, 3 жовтня, в Україні розпочалася 587-ма доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 3 жовтня.

Українські війська незначно просунулися в районі кордону Донецько-Запорізької області внаслідок продовження контрнаступальних операцій на західній частині Запорізької області та поблизу Бахмута 2 жовтня. Геолокаційні кадри, опубліковані 2 жовтня, показують, що українські сили незначно просунулися на північний захід від Новомайорського.

2 жовтня російські джерела здійснили невдалі наземні атаки поблизу Кремінної. 2 жовтня український Генштаб повідомив, що російські війська здійснили невдалу атаку поблизу Макіївки. Російські джерела стверджували, що 2 жовтня українські війська здійснили невдалі наземні атаки поблизу Кремінної. Міноборони Росії стверджувало, що російські сили відбили дві українські атаки поблизу Діброви.

Українські війська продовжували наступальні операції в районі Бахмута, але 2 жовтня не досягли жодних підтверджених успіхів. Речник Східної групи військ ЗС України капітан Ілля Євлаш заявив, що важкі бої тривають на південь від Бахмута в районі залізничної колії, вздовж якої проходить нинішня російська лінія захист.

2 жовтня російські війська продовжили наступ на лінії Авдіївка-Донецьк і нещодавно просунулися вперед. Російські мілблогери стверджували, що російські війська 1 і 2 жовтня захопили кілька українських позицій поблизу Сіверного і Степового. Повідомляється, що 2 жовтня українські сили контратакували на лінії Авдіївка-Донецьк, але не просунулися. Міністерство оборони Росії стверджувало, що російські сили відбили українські атаки поблизу Невельського та Красногорівки.

Український чиновник заявив, що російські війська все частіше використовують авіацію для ударів по Херсонській області вночі, а не вдень. Речник українського Південного оперативного командування капітан першого рангу Наталія Гуменюк заявила, що російські війська запустили лише дві авіаційні бомби КАБ-500 по Херсонській області протягом доби 1 жовтня, але вночі з 1 на 2 жовтня випустили 18 авіабомб КАБ-500. Гуменюк повідомив, що російський удар пошкодив лікарню та критичну інфраструктуру.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...