Карта бойових дій в Україні 30 грудня

Сьогодні, 30 грудня, в Україні розпочався 674 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 30 грудня.

Вранці 29 грудня російські війська завдали найбільшої серії ракетних та безпілотних ударів по Україні. 

Російські війська нещодавно підтвердили наступ на північний схід від Бахмута та на південь від Авдіївки, оскільки позиційні бої тривали по всій лінії зіткнення.

Міністерство оборони Росії (МО) оголосило 29 грудня про завершення осіннього призову на військову службу в Росії 2023 року, який розпочався 1 жовтня.

Геолоковані кадри, опубліковані 27 грудня, показують, що українські війська просунулися на південь від Спірне (27 км на північний схід від Бахмута).

Українські та російські джерела повідомили, що позиційні бої тривали у таких районах:

  • на захід від Бахмута в районі Богданівки,
  • Хромового,
  • Івановського,
  • на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки,
  • Андріївки,
  • Курдюмівки.

Російські війська нещодавно просунулися на південь від Авдіївки, оскільки 29 грудня довкола населеного пункту продовжувалися позиційні бої. Геолоковані кадри, опубліковані 29 грудня, показують, що російські війська просунулися на північний схід від Водяного (7 км на південний захід від Авдіївки).

Українські та російські джерела стверджували, що позиційні бої тривали на північний захід від Авдіївки в районі Очеретине, Новобахмутівки та Степового; на південний схід від Авдіївки біля промзони; та на південний захід від Авдіївки в районі Північного, Першотравневого та Невельського.

Російські та українські джерела повідомили, що позиційні бої продовжуються в районі Мар’їнки (на захід від Донецька) та Новомихайлівки (на південний захід від Донецька).

Український військовий оглядач Костянтин Машовець зазначив, що підрозділам 7-ї та 76-ї повітряно-десантних дивізій (ВДВ) за останні два-три дні вдалося відновити втрачені позиції. Росіяни витіснили українські війська з деяких позицій на північ і захід від Вербові (на схід від Роботина).

Російські та українські джерела повідомили, що позиційні бої тривали на лінії Копані-Роботино-Новопрокопування-Вербове.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...