Карта бойових дій в Україні 30 вересня

Сьогодні, 30 вересня, в Україні розпочалася 584-та доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 30 вересня.

29 вересня українські війська продовжили контрнаступальні дії на заході Запорізької області та в районі Бахмута. Росія пом’якшує паспортний контроль громадян України, які виїжджають та в’їжджають до Росії, ймовірно, намагаючись спростити пересування українських громадян до Росії.

Російські сили продовжували обмежені наземні атаки вздовж лінії Куп’янськ-Сватово-Кременна, але не досягли підтверджених успіхів 29 вересня. Генштаб України повідомив, що українські сили відбили російську атаку поблизу Білогорівки Луганської області (12 км на південь від Кремінної). Російський блогер стверджував, що російські війська розширили контроль на території Торського (12 км на захід від Кремінної), хоча ISW не знайшло підтвердження цієї заяви.

29 вересня українські війська продовжували наступальні операції в районі Бахмута та просунулися. Російський військовий блогер стверджував, що українські сили захопили висоту у Кліщіївки (7 км на південний захід від Бахмута) в невстановлену дату.

Українські сили проводили наступальні операції у Західній Запорізькій області, але не просунулися 29 вересня. Вони також продовжують наступ на Новопрокопівку та Вербове (18 км на південний схід від Орєхова). У Міноборони Росії стверджували, що з 24 по 29 вересня українські війська здійснили вісім невдалих атак поблизу Роботиного та Вербового.

Російська ППО збила російський винищувач Су-35 поблизу Токмака 29 вересня.

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...