Карта бойових дій в Україні 6 жовтня

Сьогодні, 6 жовтня, в Україні розпочалася 590-та доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 6 жовтня.

Українські війська продовжували наступальні дії в районі Бахмута та на західній частині Запорізької області та, як повідомляється, 5 жовтня просунулися вперед. У Генштабі України повідомили, що українські війська продовжують вести наступальні дії на мелітопольському напрямку (та наступальні дії на бахмутському напрямку. Генштаб України повідомив, що українські сили досягли невизначених успіхів на схід від Андріївки, а речник українського Таврійського угруповання військ полковник Олександр Штупун повідомив, що українські сили досягли часткового успіху на захід від Роботиного.

Генштаб України повідомив, що українські сили відбили обмежену російську атаку на північ від Зибиного Харківської області. Повідомляється, що українські сили продовжували обмежені наступальні дії в районі Кремінної, але не просунулися 5 жовтня. Міністерство оборони Росії (МО) стверджувало, що російські сили відбили дві українські атаки поблизу Діброви.

Російські війська вели наступ на лінії Авдіївка-Донецьк, але 5 жовтня не просунулися вперед. У Генштабі України повідомили, що російські війська безуспішно намагалися відбити втрачені позиції поблизу Авдіївки та покращити тактичні позиції поблизу Ласточкиного.

Російські війська 5 жовтня вели наступальні дії на західній частині Запорізької області, але підтверджених успіхів не досягли. Російський блогер стверджував, що російські сили успішно витіснили українські сили з позицій біля Вербового. Генштаб України повідомив, що українські сили відбили російські атаки на південь від Роботиного та поблизу Вербового.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...