Карта бойових дій в Україні 7 січня

Сьогодні, 7 січня, в Україні розпочався 682 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 7 січня.

Міністерство оборони Данії оголосило 6 січня, що відкладає перше постачання шести винищувачів F-16 до України терміном до шести місяців.

У суботу, 6 січня, російські та українські війська продовжили позиційні бої на всій лінії зіткнення. 

Українські та російські джерела повідомили, що позиційні бої тривали у таких районах:

  • на північний схід від Бахмута на позиціях на захід від Соледара;
  • на північний захід від Бахмута в районі Богданівки;
  • на захід від Бахмута в районі Хромового; 
  • на південний захід від Бахмута на позиціях біля Андріївки,
  • на північний захід від Кліщівки,
  • на північ від Курдюмівки.

Також позиційні бої тривали на північний захід від Авдіївки в районі Бердичів, Новобахмутівки та Степового; на схід від Авдіївки в районі Крутої Балки; та на південний захід від Авдіївки в районі Первомайського та Невельського.

Як повідомляють українські та російські джерела, позиційні бої тривали на захід від Донецька в районі Мар’їнки та на південний захід від Донецька в районі Перемоги, Георгіївки та околиць Новомихайлівки.

Представник окупаційної служби Запорізької області Володимир Рогов заявив, що російські війська захопили кілька позицій на лінії Роботина-Вербове. Російські та українські джерела повідомили про бої, що продовжуються, в районі Копані (на північний захід від Роботина), Роботина, Новопрокопівки (на південь від Роботина) і Вербове (на схід від Роботина).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...