Карта бойових дій в Україні 9 січня

Сьогодні, 9 січня, в Україні розпочався 684 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 9 січня.

Українські офіційні особи наголосили на необхідності збільшення кількості систем ППО після чергової великої серії російських ракетних та безпілотних ударів по Україні в ніч з 7 на 8 січня.

Російські війська нещодавно підтвердили наступ у районі Донецька та Вербового, а позиційні бої продовжувалися по всій лінії зіткнення.

Росія продовжує насильно депортувати дітей із окупованої України під виглядом канікул.

Російський блогер заявив, що російські війська просунулися на північний захід від Бахмута в районі Богданівки, тоді як українські війська відійшли далі на південь. Позиційні бої тривали на північний захід від Бахмута в районі Богданівки; на захід від Бахмута в районі Хромового; та на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки та Андріївки.

Повідомляється, що російські війська атакували у таких районах:

  • неподалік Авдіївки;
  • на північний захід від Авдіївки в районі Степового, Тоненького, Новобахмутівки;
  • на захід від Авдіївки в районі Північного та Первомайського;
  • на південний захід від Авдіївки біля Невельського; 
  • на південний схід від Авдіївки біля промзони.

Російські війська нещодавно трохи просунулися на захід від Донецька. На геолокованих кадрах, опублікованих 7 січня, видно, що російські війська просунулися на східну околицю села Георгіївка (6 км на захід від Донецька).

Позиційні бої тривали на захід від Донецька в районі Мар’їнки та Георгіївки та на південний захід від Донецька в районі Новомихайлівки та Перемоги.

Російські та українські джерела повідомили, що позиційні бої тривали в районі Роботина, на захід від Вербового та на північ від Новопрокопівки (на південь від Роботина).

Представник окупаційної служби Запорізької області Володимир Рогов заявив, що погані погодні умови у Запорізькій області не дозволяють російським та українським силам використовувати безпілотники для коригування артилерійського вогню.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...