Київським кінотеатрам погрожували підпалом через фестиваль квір-кіно

Кінотеатрам “Жовтень” та KINO42 надходять погрози щодо підпалу через проведення з 22 по 28 червня першого в Україні ЛГБТКІА+ кінофестивалю SUNNY BUNNY. 

За словами адміністрації кінотеатру “Жовтень”, в соціальних мережах ширяться заклики вчинити напад та навіть спалити заклади через таку програмну політику. Основними напрямками їхньої діяльності є підтримка національного, незалежного кіно, проведення фестивалів та спеціальних культурних подій.

Митці впевнені, скасування, а тим більше насильницький зрив такої події, може згубно вплинути на міжнародний імідж України та ставлення до українців у країнах, які допомагають нашій державі зброєю, грошима, прийомом біженців. Українське суспільство не може дозволити невеликій групі агресивно налаштованих людей нищити культурну інфраструктуру столиці, загрожувати життю та здоровʼю співгромадян та міжнародному іміджу країни через розбіжність у поглядах.

Організатори вже направили запит до Головного управління Національної поліції України в місті Києві з проханням забезпечити громадський порядок на фестивальних локаціях.

Нагадаємо, 29 жовтня 2014 року за схожих обставин внаслідок підпалу відбулась пожежа в кінотеатрі “Жовтень”. Тоді обійшлось без жертв. А відновити будівлю допомогли доброчинці та згуртованість київської громади, зокрема ЛҐБТК+ спільнота.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...