КМВА схвалила перейменування Повітрофлотського проспекту на проспект ПС ЗСУ

Після того, як КГВА та її начальник схвалили ініціативу щодо перейменування Повітрофлотського проспекту, ця важлива столична магістраль буде, швидше за все, вже незабаром перейменована.

Питання про перейменування було висунуто за дорученням Командувача Повітряних Сил Збройних Сил України, Героя України, генерал-лейтенанта Миколи Олещука від імені командного та особового складу повітряного командування “Центр”, “Південь”, ”Схід” та ”Захід”. Військові розповіли про свою ініціативу на пленарному засіданні Київської міської ради 5 жовтня 2023 року.

Повітрофлотський проспект пропонується перейменувати на проспект Повітряних Сил Збройних Сил України. Нова назва має відзначити особливі бойові заслуги, мужність, відвагу та героїзм особового складу Повітряних сил ЗСУ, виявлені під час захисту державної територіальної цілісності України.

Звернення військових підтримала Київська міська військова адміністрація та особисто її начальник – Сергій Попко, повідомляється у телеграм-каналі КМВА. На думку Попко, нова назва проспекту підкреслить шану, любов та повагу киян до звитяг наших Героїв.

Нагадаємо, на початку 2023 року Повітрофлотський проспект хотіли перейменувати на проспект Євросоюзу, але нова назва, швидше за все, буде на честь ПС ЗСУ.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...