Мер Києва прокоментував обвал Дугтярівського мосту

У понеділок, 30 вересня, у Києві обвалився Дегтярівський міст. Міський голова Києва Віталій Кличко пояснив, що наразі встановлюються причии інциденту та стануть відомі найближчим часом.

Про це він сказав в прямому ефірі каналу Київ24.

Кличко зазначив, що ймовірною причиною обвалу моста може бути людський фактор, брак матеріалів або недбалість.

– Почекайте декілька днів, комісія зможе дати чіткий висновок, для того, щоб нам чітко дати відповідь всім. І нам також, тому що нам цікаво, що це — людський фактор, брак матеріалів чи недбалість, — сказав Кличко.

Міський голова підкреслив, що не розглядалась прчина інциденту – неякісні матеріали. За словами мера, команія Ковальська, яка виробляла балки для мостового переходу, має гарну репутацію.

– Компанія, яка в цей час здійснює реконструкцію шляхопроводу, працює з 2005 року і налічує майже 3 тисячі працівників і 800 одиниць техніки. Вона входить до п’ятірки найбільших компаній в Україні і має досвід виконання подібних робіт, — сказав Кличко.

Кличко наголосив, що міська влада забов’язана забезпечувати якісний сервіс для жителів міста шляхом ремонту мостових переходів та доріг, адже це ключове збереження міської інфраструктури.

Нагадаємо, 30 вересня у Києві обвалився Дегтярівський міст, який було закрито на ремонт. Там впали кілька центральних прольотів. Як розповіли в КМДА, це сталося під час монтажу однієї з балок, яка обвалила інші балки.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...