На прибирання кабінетів лише одного департаменту КМДА хочуть витратити 140 тисяч грн.

Прибирання офісних приміщень, де знаходяться чиновники київської мерії, – справа дорога. 2024 року на цю справу буде виділено з бюджету 140 тис. грн.

Департамент молоді та спорту КМДА проводить тендер з метою знайти виконавця – клінінгову компанію, яка б зайнялася прибиранням офісних приміщень. Адреса об’єкту – 4-й поверх будівлі по вулиці Хрещатик, 12.

Сума, яку планується заплатити за послуги – 140 тисяч грн – стала відома з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

За ці гроші прибирання має проводитись до кінця 2024 року. Загальна площа, де проводитимуть прибирання – 555 кв. метрів. Прибиратимуть 2 блоки санвузлів з 5 кабінками, 20 дверей та 180 одиниць офісних меблів.

Прибирання стін та на сходах проводитимуться протягом року раз на місяць.

Нагадаємо, наприкінці квітня 2023 року управління освіти Дніпровської РДА оголосило тендер на придбання барабанів для сховищ майже на 882 тисячі гривень, конструкторів більш ніж на 900 тисяч гривень, сковорідок та овочерізок на понад 1,5 мільйона гривень. Після шквалу обурень у мережі тендери було скасовано.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...