Надихнулись російським серіалом: у Києві група молодих людей готувала серію злочинів

У Києві правоохоронці розкрили діяльність групи молодих осіб, які готувались до вчинення серії правопорушень у межах столиці. Вони імітували сюжет російського серіалу. Окрім того, група юнаків організували та вчинили напад на 16-річного хлопця.

Як повідомляють у поліції Києва, двом фігурантам, пред’явлено обвинувачення у вчиненні грабежу із застосуванням насильства. За вчинене їм загрожує до десяти років позбавлення волі.

На початку грудня місцевий мешканець звернувся до поліції Києва і повідомив, що невідомі особи напали та пограбували його сина, якому 16 років.

За словами керівника поліції Подільського управління поліції, Юрія Трембіцького, правоохоронці виявили осіб, які мають відношення до вчиненого злочину, та доставили їх до відділу поліції.

– Ми дізнались, що група юнаків, серед яких переважно неповнолітні, планувала вчиняти злочини на території столиці. Зловмисники залучили до своєї протиправної діяльності дівчат, які мали знайомитись в інтернеті з хлопцями та запрошувати на побачення. Перевагу надавали власникам дорогих ґаджетів. Надалі, компанія планувала грабувати тих, хто прийде на зустріч, — розповів Юрій Трембіцький.

За інформацією правоохоронців, хлопці влаштували аналогічний напад на 16-річного юнака.

– Молодики побили хлопця, коли той прямував на побачення та відібрали мобільний телефон. Ґаджет потерпілого одразу здали до ломбарду, а “виручені” кошти розподілили між собою, — зазначив Трембіцький.

Він також повідомив, що юнаки зізнались у тому, що російський серіал про кримінальне життя підлітків їх надихнув на грабіж та напади, які вони прагнули повторити.

Викрадений мобільний телефон поліцейські розшукали та вилучили як речовий доказ. Двом фігурантам, 16 та 17 років повідомили про підозру. Їм загрожує від семи до десяти років позбавлення волі.
 
 
 
 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...