Північний апеляційний господарський суд поновить розгляд справи про демонтаж незаконної частини «будинка-монстра» на Подолі

Сьогодні, 21 червня, на засіданні Пінічного апеляційного суду буде розглянуто справу щодо демонтажу частини будинку, що знаходиться на вулиці Нижній Вал, 27-29 у Подільському районі.

За словами заступника міського голови Володимира Бондаренка, цей будинок є невід’ємною частиною ландшафтного комплексу Подолу як історичного центру, тому позиція міської влади незмінна – поверховість цієї будівлі має бути приведена до первинних показників.

Наразі у влади достатньо причин, щоб демонтувати поверхи будинку. По-перше, будівля не відповідає вимогам нормативних актів щодо будівництва в історичному ареалі міста Києва, охоронних зонах та зонах регулювання забудови. По-друге, будівля негативно впливає на збереження культурного ансамблю історичної забудови Подолу. По-третє, виконання демонтажу поверхів вище 8-го поверху без заподіяння непоправної шкоди іншій частині будівлі та оточуючим будівлям можливе. Чекаємо оцінку судом цього доказу.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...