Поліція спростувала інформацію про запуск феєрверків у новорічну ніч у Києві

У Києві на початку нового року, з 31 грудня на 1 січня, феєрверки та салюти не запускали. Інформація, яка поширювалася в соцмережах про запуск феєрверків на лівому березі міста, виявилася неправдивою.

Як повідомляє пресслужба Головного управління Нацполіції Києва, у деяких Телеграм-каналах повідомлялося, що на Осокорках невідома особа влаштувала запуск феєрверка. Проте під час перевірки ця інформація не була підтверджена.

– Працівники поліції, які виїжджали на ймовірне місце події, спілкувалися з місцевими мешканцями, проте ніхто дану інформацію не підтвердив. Як з’ясувалося, подія, яка була відзнята на розповсюдженому відео відбувалася минулого року, — йдеться у повідомленні.

Правоохоронці закликають громадян повідомляти про випадки запуску салютів або феєрверків. Вони також звертаються до власників Телеграм-каналів з проханням утриматися від поширення недостовірної інформації.

Зазначаємо, що запуск салютів та феєрверків у період воєнного стану є забороненим, а за такі порушення передбачена кримінальна відповідальність. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...