Померли у власних квартирах: знайшли тіла ексзаступниці генпрокурора Ольгу Колінько та її доньку

У Києві, у своїх власних квартирах виявили мертвими колишню заступницю генерального прокурора України Ольгу Колінько та її доньку Ярославу, яка проживала у сусідній квартирі.

Тіла жінок не мали ознак насильницької смерті. За попередніми даними поліції, ексзаступниця генерального прокурора Ольга Колінько померла два місяці тому, а її донька — приблизно три тижні тому. Квартири обох жінок були зачинені зсередини, про це повідомила речниця Нацполіції України Олена Бережна Суспільному.

Тіла жінок направлені на проведення судово-медичної експертизи, під час якої визначать причини смерті та приймуть подальші процесуальні рішення. 

Ольга Колінько виконувала обов’язки заступниці генерального прокурора України двічі: у період з 1993 по 2000 роки і від 2003 до 2005 року. Протягом 2001-2003 років вона очолювала Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією при президенті Леоніді Кучмі. Ольга Колінько також була ключовим слідчим у відомій справі колишнього прем’єр-міністра України Павла Лазаренка.

Нагадаємо, правоохоронці повідомили 18-річному мешканцю Київської області про підозру у зґвалтуванні 14-річної дівчинки. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...