Система опалення у Києві: Рада оборони готується до надзвичайних ситуацій

Найближчими днями у Києві прогнозується різке погіршення погодних умов. Крім того, існує потенційна загроза масованих обстрілів столиці. Тому Рада оборони Києва доручила підготувати систему опалення до надзвичайної ситуації.

Як повідомили у Київській міській державній адміністрації, Рада оборони доручила житлово-експлуатаційним підприємствам, управляючим компаніям усіх форм власності, ОСББ та ЖБК забезпечити неперервну роботу систем опалення в умовах надзвичайної ситуації, у будь-який час доби.

Для цього оперативний персонал отримає право пересуватися по місту під час комендантської години, пред’явивши паспорт та службове посвідчення.

Ці установи також повинні негайно здійснити екстрену перевірку горищ та технічних поверхів житлових будинків, де розташовані системи опалення.

Сьогодні Рада ухвалила рішення щодо негайного усунення виявлених недоліків, зокрема відновлення пошкодженої теплоізоляції, закриття вікон у місцях загального користування та технічних приміщеннях, а також усунення теплових протягів.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...