Стало відомо, скільки міського транспорту отримав Київ із Європи за останні 2 роки.

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Київ регулярно отримував на безоплатній основі міський громадський транспорт із європейських країн. Восени 2023 року підбито перші підсумки отримання гуманітарної допомоги.

Найважливіша частина допомоги – це автобуси, саме вони допомогли місту уникнути транспортного колапсу у важкий для Києва час, пишуть у своєму блозі співробітники “Київпастрансу”.

З 2022 року до Києва прибули вже 105 автобусів із Європи. Перша партія – це були 11 машин із Риги, друга – 10 автобусів звідти ж. Після цього автобуси почали передавати українській столиці з ФРН, а також 6 автобусів приїхало з фінського міста Тампере.

Автобуси для Києва передавали і комунальні підприємства європейських міст та приватні перевізники. 3 автобуси зі 105 були передані українськими благодійниками.

На лініях зараз працює 75 автобусів. 4 двоповерхові автобуси MAN досі не використовуються, але їх хочуть запустити на екскурсійні маршрути для дітей, а також для туристів.

Одна з останніх поставок транспорту – 23 міські автобуси, які приїхали зі столиці Словаччини. З них 5 штук послужать донорами запчастин, а решта буде після встановлення валідаторів та систем GPS спрямована на міські маршрути.

Нагадаємо, у поїздах міської електрички у Києві тепер зупинки оголошують англійською.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...