Тривають роботи з ліквідації наслідків ракетного удару по Україні 29 грудня

Володимир Зеленський розповів про роботи з ліквідації наслідків масованої ракетної атаки росіян по Україні.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що досі тривають роботи з ліквідації наслідків учорашньої російської атаки. Постраждало майже 120 міст та сіл – сотні цивільних об’єктів.

Загалом через цей удар терористів постраждало 159 людей. Серед них станом на даний час 39 загиблих. Всім пораненим та травмованим надано необхідну допомогу.

Президент подякував усім лідерам світу, політикам та громадським діячам, які засудили цю атаку.

– Дякую журналістам із багатьох країн, які підтримують наших людей і розповідають правду про російське зло та про нашу захист. Зброя в руках українців – це завжди захист життя, і кожен прояв російського терору знову і знову доводити – не можна зволікати за допомогою тих, хто протистоїть терору, – сказав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, вчора, 29 грудня, з самого ранку російська армія масовано атакувала Україну ракетами. Від обстілів постраждали пологовий будинок, навчальні заклади, торговельний центр, багатоповерхівки та приватні будинки, комерційний склад, паркувальний майданчик. Зокрема ворог направив вогонь на Київ, Львів, Одеса, Дніпро, Харків, Запоріжжя та інші міста.

Росія била майже всім, що має у своєму арсеналі: “Кинджали”, С-300, крилаті ракети, БПЛА. Стратегічні бомбардувальники запускали Х-101/Х-505. Приблизно 110 ракет було випущено, більшу частину збито.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...