В Києві неповнолітні діти збирали речі на кладовищі де поховані військослужбовці

Неповнолітні правопорушники систематично приходили на кладовище, де поховані військослужбовці та збирали з могил пам’ятні речі. Правоохороні органи склали на батьків адміністративний протокол та викрадені речі повернуть родичам загиблих.

Як повідомляє преслужба ГУ Нацполіції, до них звернулась місцева жінка із повідомленням про конфліктну ситуацію на Берковецькому кладовищі із неповнолітніми.

Як зазначає жінка, вона відвідувала могилу свого чоловіка, який загинув на війні та побачила двох неповнолітніх дівчат які обкрадали інші могили загиблих. Заявниця зробила зауваження дівчатам та у відповіть їй нагрубили.

На місці подій до правоохороних органів звернулось багато людей з такою ж скаргою. Навідуючи своїх близьких, люди бачили як декілька неповнолітніх не соромлячись збирали пам’ятні речі з могил та вживали поряд з могилами алкогольні напої. На зауваження реагували агресивно.

Правоохоронці встановили 8 неповнолітніх, серед них хлопці та дівчата 2010 та 2011 років народження. 

На батьків правопорушників складено адміністративне порушення – неналежне виховання дітей. З дітьми будуть працювати соціальні служби.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...