ВДНГ створить реєстр необлікованих цінностей

Національний комплекс “Експоцентр” (ВДНГ) створить публічний реєстр неврахованих цінностей задля прискорення оприлюднення пам’яток у державному списку.

Цьому передувало зруйнування мозаїчного пано на стіні павільйону №26, що належить до балансу ДСНС і яке було присвячене рятувальникам, але не має статусу об’єкта культурної спадщини.

Та нещодано адміністрація виставкового центру спільно з архітекторами, істориками, пам’яткознавцями, мистецтвознавцями, митцями й керівництвом Головного управління ДСНС України в місті Києві прийняла рішення відновити пано.

За словами генерального директора Євгенія Мушкіна, створення нового реєстру дозволяє мистецтвознавцям, архітекторам та іншим небайдужим людям з активною громадською позицією та відповідною експертністю у зручний для всіх спосіб нарешті зафіксувати ціни необлікованих об’єктів культурної спадщини ВДНГ, а керівництву – отримати структуровану інформацію, з якою можна буде звернутися до відповідного органу державної влади із заявою про реєстрацію памʼяток у такому державному реєстрі.

Також планується вирішувати подібну проблематику таким способом по всій Україні.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...