Верховна Рада України повертає законопроєкт про мобілізацію в Кабмін

Сьогодні, 11 січня, відбулася закрита нарада з військовим командуванням і засідання Погоджувальної ради в закритому режимі, щодо законопроекту №10378 про мобілізацію.

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія повідомив, що законопроєкт про мобілізацію Рада повертає суб’єкту законодавчої ініціативи – Кабінету Міністрів України.

– Відбулася закрита нарада з військовим командуванням і засідання Погоджувальної ради в закритому режимі, яке вчора анонсував. Були присутні головнокомандувач Залужний, начальник Генерального штабу Шаптала, міністр оборони Умєров, керівництво Верховної Ради, голови фракцій та комітетів. Головне питання – законопроект №10378 щодо вдосконалення мобілізації, військового обліку та проходження військової служби. За результатами наради законопроєкт повертається ініціатору. Одночасно передаємо пропозиції, напрацьовані на комітеті та в робочих групах”, – написав Арахамія.

Голова фракції нагадав, що парламентський комітет із питань національної безпеки, оборони та розвідки обговорював законопроєкт у закритому режимі з дотриманням вимог законодавства щодо роботи з інформацією, яка містить державну таємницю.

– Було багато дискусій. Ми розуміємо запит військового командування і готові йти назустріч. Але не всі норми можуть бути підтримані. Якісь положення прямо порушують права людини, якісь не є оптимально сформульовані. Про це відкрито сказали військовому командуванню, – розповів голова фракції “Слуга народу”.

Він також наголосив, що всі політичні сили розуміють і підтримують необхідність мобілізації.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...