Вибухи у Києві 2 січня 2024 року: наслідки

Сьогодні вранці, 2 січня, під час повітряної тривоги в Києві були чутні вибухи. У Голосіївському районі впали уламки збитої ракети.

Як повідомляють у Київській міській військовій адміністрації, в результаті ракетної атаки зафіксовано падіння уламків в Печерському районі на дах багатоповерхового житлового будинку. У Оболонському районі уламки впали на територію складських приміщень.

Також в Голосіївському районі уламки впали на відкритій ділянці. На місце події виїхали оперативні служби.

Частина об’єктів та житлових будинків у різних районах столиці зараз знаходяться без електропостачання, про це повідомив міський голова Віталій Кличко. Крім того, у деяких районах тимчасово відсутній тиск у водопровідній мережі.

Пізніше Кличко додав, що у Подільському районі відбулося можливе влучання на територію об’єкта цивільної інфраструктури. Усі необхідні служби вирушили на місце події. Крім того, в Подільському районі пошкоджено газову трубу.

Тимчасово відсутнє світло в частині будинків:

  • у Шевченківському,
  • Святошинському,
  • Голосіївському,
  • Оболонському районах.

ДТЕК також повідомляє, що частково відсутнє електропостачання в Бучанському і Вишгородському районах через атаку РФ. Ліквідацію аварій почнуть після закінчення тривоги.

Станом на 8:14 вже відомо про трьох постраждалих, які перебували в одному з будинків у Солом’янському районі столиці. Усіх їх доставлено до лікарень, і медичний персонал продовжує надавати допомогу на місці події, повідомив Кличко.

За повідомленням Кличка, о 8:25 в Подільському районі виникли пожежі у декількох місцях, у Святошинському районі враження будівлі соціальної інфраструктури, у Печерському районі – удар у дах багатоповерхового будинку, також надійшов виклик за ще однією адресою. У Оболонському районі горить складське приміщення, а в Деснянському виникла пожежа в будівлі супермаркету.

О 8:35 кількість осіб, які постраждали у багатоповерховому будинку в Солом’янському районі, зросла до десяти. Дев’ятьох з них доставили до лікарні, а одному надали допомогу на місці, повідомив Кличко.

Станом на 8:54 відомо про 12 постраждалих, яких медичні працівники госпіталізували з багатоповерхового будинку в Солом’янському районі, де виникло загоряння внаслідок ракетної атаки. Ще одній особі надали допомогу на місці, повідомив Кличко.

Станом на 09:08 постраждалих внаслідок ракетної атаки у багатоповерховому будинку в Солом’янському районі наразі 16 осіб, із них 15 госпіталізовано медичними працівниками.

О 09:31 стало відомо, що рятувальники визволили 17 осіб у будинку Солом’янського району, евакуювали 117 мешканців, з яких наразі 20 людей постраждали. Медичні служби госпіталізували 19 осіб. У будівлі зафіксовано загоряння та сильне задимлення, на місці події працюють всі екстрені служби.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...