Військові просять перейменувати Повітрофлотський проспект у Києві

Один із українських генералів від імені представників Повітряних сил України просить про перейменування Повітрофлотського проспекту на проспект Повітряних сил Збройних Сил України.

Звернення до Віталія Кличка з проханням про перейменування Повітрофлотського проспекту розмістила у своєму телеграм-каналі депутат Київської міськради Ксенія Семенова. Звернення підписано ім’ям командувача Повітряних Сил генерал-лейтенанта Олещука Миколи Миколайовича.

Ось що написав з цього приводу командувач повітряним командуванням “Центр” Повітряних сил ЗСУ генерал-лейтенант Анатолій Кривоножко: “Я хотів би звернутися до вас, до кожного з вас. Звернутися для позитивного вирішення питання про перейменування проспекту [Повітрофлотського] на проспект Повітряних сил Збройних Сил Сил України. Це буде повага до загиблих. Це буде честь пам’яті наших героїв. І кожен військовослужбовець Повітряних сил знатиме, що частка його роботи оцінена”.

Кривоножко звернувся від імені командувача Повітряних Сил генерал-лейтенанта Олещука Миколи Миколайовича, Героя України, а також від імені колективу, від бійців, які зараз на бойовому посту.

Нагадаємо, на початку цього року в мережі з’явилося звернення громадських діячів, які закликали владу Києва перейменувати Повітрофлотський проспект. Нова назва – проспект Євросоюзу – була оприлюднена у Twitter колишнім міністром закордонних справ Володимиром Огризком.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...