У Дарницькому районі Києва створили додаткові укриття для дітей

В Дарницькій районній державній адміністрації повідомили, що наприкінці 2023 року вдалося створити додаткові приміщення для укриття в п’яти дошкільних навчальних закладах.

Як повідомив керівник райдержадміністрації Микола Калашник,  укриття зробили у дитсадках №№ 138, 147, 250, 696, 800.

Завдяки цьому збільшився обсяг захисних споруд, які функціонують з обмеженнями за кількістю вихованців у закладах збільшилася на 590 квадратних метрів. Це дозволяє укрити близько 900 осіб.

Калашник повідомив, що в укриттях є стаціонарні санітарні кімнати, системи вентиляції, аварійні виходи, медичні пункти, оснащені шанцевим інструментом, засобами для гасіння пожежі, є місткості з питною водою, меблі, а також оснащені навчальним та ігровим обладнанням.

Керівник Дарницького району підкреслив, що загалом протягом 2023 року вдалося виконати ремонтні роботи, розширити корисну площу, встановити вентиляційні системи та збудувати аварійні виходи в 50 закладах освіти, включаючи 17 дошкільних закладів.

Калашник також повідомив про плани: у 2024 році роботи зі збільшення місткості й підвищення комфорту, враховуючи тривалість повітряних тривог, заплановані у 33 закладах освіти. Крім того, заплановано будівництво окремо розташованих підземних сховищ на території ще пʼяти дошкільних закладів.

Нагадаємо, бригада аварійного реагування “Київводоканалу” провела роботи з розчищення системи каналізації, що стала причиною затоплення укриття на вулиці Метробудівській в Солом’янському районі Києва. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...