У Києві люди продовжують труїтися грибами: симптоми отруєння

У Києві побільшало випадків отруєння грибами. Варто знати симптоми, щоб одразу їх визначити та звернутися за допомогою.

Незважаючи на те, що з початку повномасштабного вторгнення кияни почали рідше їздити до лісу, щоб збирати гриби, це не вплинуло на кількість пацієнтів, яких привозять до лікарень Києва з отруєннями від грибів.

Як повідомляє Департамент охорони здоров’я КМДА, тільки після минулих вихідних до Київської міської лікарні швидкої медичної допомоги доставили трьох осіб із отруєннями грибами.

Найнебезпечніші отрути – у мухоморів білого і смердючого, блідої поганки та деяких інших грибів. Слід знати, що симптоми можуть проявитися до 3 діб після їх поїдання.

Головні симптоми після поїдання описаних вище грибів: сильна спрага, судоми, посинення губ, нігтів, нудота, запаморочення. Вони проявляються вже тоді, коли отрута доходить до мозку. У цей період лікування буде довгим і складним.

А ось симптоми після поїдання отруйних, але не смертельних грибів: нудота, блювання, біль у животі, розлад шлунка, підвищення температури. До цього класу отруєнь приводять неякісні страви із сироїжок, недоварені осінні опеньки, сатанинські гриби, несправжні дощовики. Симптоми виявляються протягом години.

Після поїдання червоних мухоморів можливі галюцинації, розлад чи втрата свідомості, порушення дихання та серцевої діяльності. Перші симптоми з’являються через годину-дві після трапези.

Також Vgorode писав, чому не можна збирати і їсти вмираючу та мертву рибу.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...