У Києві на вокзалі з’явилася незвичайна скульптура.

“Укрзалізниця” вирішила розвивати мистецтво, і тому на вокзалі Києва, як і на львівському, з’явилися твори українських скульпторів.

Кілька тижнів тому викликала багато уваги у ЗМІ скульптура чоловіка без голови у будівлі Львівського залізничного вокзалу. Твір мистецтва під назвою Homo (Прямостоящий) символізує віру у майбутнє, незважаючи на всі травми, катаклізми та розчарування. Новий об’єкт мистецтва на столичному вокзалі – скульптура Олекси Фурдіака та Ігоря Слободяна «Дудіння». Вона символізує боротьбу сили духу із системою.

У своєму блозі “Укрзалізниця” закликає користуватися потягами до Львова та Києва, щоб вивчати сучасне українське мистецтво на вокзалах.

Також із цього приводу висловився представник “Укрзалізниці” Олександр Перцовський. У своєму Facebook він написав, що “зміни наших вокзалів є одними з найбільш показових змін залізниці в цілому, змін громадських просторів по всій країні. Крім того, що вони стають чистішими, безпечнішими та зручнішими для сімей, важливо вдихати у вокзали життя”.

За його словами, одна з цілей для “Укрзалізниці” – зробити так, що вокзали стали символами, візитними картками міст та регіонів, де вони розташовані. Дивитися  треба, за його словами, на вокзали у Франції, а також найбільші світові аеропорти типу Дохи.

Нагадаємо, у серпні в КПІ імені Ігоря Сікорського відкрили сквер Авіації та скульптурну композицію Авіаторам інституту.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...