У Києві перевірятимуть підземні приміщення

Згідно Розпорядження Київської міської військової адміністрації щодо удосконалення Фонду захисних споруд столиці, будуть проведені роботи щодо обстеження підземних просторів Києва з метою виявлення нових потенційних укриттів.

За словами очільника КМВА Сергія Попка, забудова Києва налічує чимало підземних приміщень та просторів. Більша частина цієї площі використовується. Зокрема і як об’єкти цивільного захисту. На таких площах буде проведений ремонт, встановлене протипожежне обладнання, проведене електроживлення тощо. Таким чином, планується замінити ті бомбосховища, які не відповідають вимогам.

Найчастіше, це підвальні приміщення в житлових будинках, які не пристосовані для захисту мешканців. В цих підземних приміщеннях розташовуються магістралі водопостачання, теплопостачання, електрощитові, теплопункти та інші комунікації. Або це окремі об’єкти, технічний стан яких небезпечний для людей. Тим часом, опрацьовується питання щодо інших підземних приміщень для використання їх в якості укриттів.

Нагадаємо, напередодні Кабмін погодив звільнення кількох глав районів Києва та оголосив деяким догани після перевірки укриттів на Київщині.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...