У Києві розпочався сезон катання на паровозах та по дитячій залізниці.

У Києві відкрився сезон екскурсійних поїздок містом на поїздах із паровозом. Також у місті можна покататися мініатюрною дитячою залізницею в Сирецькому парку.

“Різдвяні експреси” від центрального залізничного вокзалу Києва вирушать лише 20 разів. Причому всі місця на всі рейси були миттєво розкуплені, повідомляють в УЗ, менш ніж за годину.

30% місць є безкоштовними, їх надали дітям загиблих та поранених залізничників, військовослужбовців, а також іншим соціальним категоріям.

Також у Києві розпочався сезон катання потягами дитячою залізницею. Поїзди їздитимуть до 29 січня 2024 року, проблем з нестачею місць тут немає. Поїзди їздитимуть у суботу та неділю з 10:30 до 18:50. У дні шкільних канікул поїзди курсуватимуть із четверга до неділі з 11:10 до 17:10.

Вартість квитків у загальному вагоні: дорослий – 100 грн, дитячий – 50 грн.; у ретровагоні: дорослий – 120 грн., дитячий – 60 грн.; у люксі: дорослий – 150 грн., дитячий – 100 грн.

Також на київському залізничному вокзалі для дітей працює IronLand, святкові активності відбуваються тут із 10:00 до 21:00.

Нагадаємо, також Vgorode писав, за яким графіком працюватимуть ТРЦ у Києві на Різдво та Новий рік.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...