У Києві та області запустили чат-бот із інформацією про укриття та “пункти незламності”

У Києві та області запустили чат-бот “Київщина безпечна”. Там можна дізнатися повну інформацію про укриття та “пункти незламності”.

Як повідомляє пресслужба адміністрації із посиланням на голову КОВА Руслана Кравченка, необхідно декілька кліків, аби оперативно знайти найближче укриття під час повітряної тривоги.

За словами Кравченка, функціонал чат-бота “Київщина безпечна” дозволяє обирати, де сховатися чи де підзарядитися, за геолокацією чи вручну. У чат-боті вказані всі найближчі “пункти”, укриття та відстань до них. Також їх можна шукати за населеним пунктом. Щоб відфільтрувати весь список, потрібно почати вводити адресу або назву потрібного місця.

Зазначається, що кожна точка безпеки має посилання на карту, за якою можна прокласти маршрут до обраного місця. Їхній робочий час та умови праці вказані в боті. Зокрема, інформація про наявність генератора, зарядних пристроїв, аптечки, Інтернету. Якщо захисна споруда або “пункт незламності” доступна для людей з обмеженими можливостями, це також буде зазначено.

– Включили і додаткову опцію — відгук із можливістю надіслати нам фото. Отже, ми напряму будемо мати об’єктивну інформацію від мешканців Київщини щодо роботи кожного укриття та “пункту”. І оперативно реагуватимемо на всі скарги, — каже Кравченко.

“Київщина безпечна” працює українською та англійською мовами. У чат-боті вказуються не лише “пункти незламності”, встановлені спільнотами чи ДСНС. Там є і ті, які організували підприємці.

Нагадаємо, до військової служби хочуть призвати чоловіків, які проживають за кордоном.  

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...