У Києві в шкільному укритті під час тривоги обвалилася стеля

У п’ятницю, 22 грудня, у Київській школі під час повітряної тривоги в укритті обвалилася стеля. Діти не постраждали.

Як повідомляє заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Тимур Ткаченко, школу побудували ще у 1981 році, а ремонт в укритті зробили нещодавно, за кошти благодійників.

– Вже встановлюються деталі. Слідчо-оперативна група та експертиза будуть найближчим часом. Ми були в цьому укритті зовсім нещодавно одразу після його ремонту, який було зроблено за небюджетні кошти благодійного фонду. Як бачимо, до безпеки треба підходити значено ретельніше, — зазначив посадовець.

У КМВА повідомили, що під час тривоги в укритті однієї зі шкіл Солом’янського району зірвало вентиль батареї опалення. Стеля в цьому укритті типу “армстронг” – з легкими плитами, які швидко вбирали воду і розбухали. Через значне збільшення ваги за рахунок води, обвалився сегмент підвісної стелі.

Подробиці встановлює слідчо-оперативна група, призначено службову перевірку.

– На даний час проводиться обстеження і підготовка укриття до ремонтних робіт. Підрядна організація зобов’язується до ранку понеділка усунути наслідки аварії. Роботи проведуть за позабюджетні кошти, — зазначили у КМВА.

Міністерство стратегічної промисловості доручили КМВА провести службову перевірку події у шкільному укритті, а також перевірити стан інженерних мереж у всіх укриттях Києва.

Нагадаємо, у ніч проти 22 грудня РФ атакувала Київ безпілотниками. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...