У Києві відповідальним за укриття назначили чоловіка, який організував псевдореферендум

В Києві спалахнув скандал з головним інженером житлово-експлуатаційної дільниці №901 Солом’янського району, адже цю посаду обіймає Денис Янієв. За інформацією активістів,  у 2014 році він брав участь у антиукраїнських мітингах та організовував псевдореферендум у Торезі. 

Після окупації рідного міста він переїхав у Київ та тепер опікується укриттями та бомбосховищами у столиці. За словами київського активіста Олега Симороза, Янієв регулярно хамить, веде себе зухвало, на прохання перевірити та відкрити укриття не реагує. Одне з приміщень укриттів взагалі зайняли під ресторан. Люди скаржаться невперше, але керівництву байдуже.

У зв’язку з чим, на Дениса Янієва було визвано патруль поліції та з’ясувалося, що він раніше мав судимість за частиною 2 статті 110, вирок суду від 2021 року. Зазначена стаття – це фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади. 

Солом’янська РДА заявила про відсторонення Дениса Янієва від посади головного інженера житлово-експлуатаційної дільниці 901, який працював у зазначеній ЖЕД з 2015 року, а до Служби безпеки України направлено відповідний лист.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...