У Києві знімають незаконні рекламні конструкції тисячами, у лідерах – Борщагівка

Лише за вересень 2023 року у Києві було демонтовано близько 2500 незаконних рекламних конструкцій.

Боротьба з рекламою, яка псує вигляд столиці, продовжується. Управління з питань реклами КМДА та КП “Київреклама” відзвітували у своєму блозі, що у столиці за цей рік було прибрано понад 20 000 вивісок та рекламних конструкцій.

Найчастіші порушення – реклама на фасадах будинків, а також штендери – це переносна конструкція зовнішньої реклами, яку часто розміщують на тротуарах прямо під ногами у перехожих.

У вересні лідером із демонтажу стала вулиця Симиренка на Борщагівці, тут зняли 58 конструкцій. А ось інші вулиці-лідери:
вулиця Юлії Зданівської (Ломоносова) – 51, вулиця Степана Рудницького (Вільямса Академіка) – 50, вулиця Княжий Затон – 43, вулиця Ганни Ахматової – 35.

У “Київрекламі” нагадують, що у Києві діє дизайн-код розміщення конструкцій. Вивіска чи рекламний засіб повинні мати документи на розміщення та відповідати правилам.

Нагадаємо, влітку Vgorode писав про те, що фахівці “Київреклами” відзвітували про очищення від незаконних рекламних конструкцій торговельного центру на вулиці Ахматовій у Дарницькому районі міста. Але за кілька днів на тих же місцях банери з’явилися знову.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...