У Київській медичній установі пояснили, чому пацієнти харчуються бургерами

У Київському міському центрі нефрологій та діалізу для пацієнтів передбачене чотирьохразове харчування. В раціон тих, хто лікується входять і бургери, приготовані на замовлення лікарні.

Як повідомив директор Центру Едуард Красюк, наразі на обліку в Київському міському центрі нефрології та діалізу перебувають близько 800 хворих. Окрім традиційних сніданку, обіду, полуденку та вечері, пацієнтів вже близько двох з половиною років частують бургерами.

Керівник зазначив, що це відмінний вибір для пацієнтів, адже страва приготована білкових продуктів для поповнення енергією пацієнтів на гемодіалізі. Крім того, їх зручно вживати, коли одна рука приєднана до апарата штучної нирки.

Красюк розповів, що бургери, які пропонуються пацієнтам Центру, не є аналогом продукту з ресторанів швидкого харчування. Страву готують на замовлення медзакладу з урахуванням потреб хворих із хронічною нирковою недостатністю.

Нагадаємо, лікарі з Києва вперше в історії України здійснили повторну пересадку печінки пацієнту, врятувавши йому життя. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...