У Київській області посилюють заходи безпеки: що відомо

З 28 грудня 2023 року до 6 січня 2024 року буде посилений нагляд і заходи безпеки у Києві та області. Це рішення прийнято з огляду на можливі нові провокаційні дії російських військ під час новорічних свят.

Як повідомляє голова КОВА Руслан Кравченко, у проведенні заходів буде залучена Служба безпеки України, Національна поліція, Національна гвардія та 114 окрема бригада територіальної оборони.

Зазначимо, що кількість блокпостів по Києву та області збільшиться. Велику увагу приділять ретельній перевірці місць, де найбільше скупчення людей: торгові центри, супермаркети, вокзали, медичні заклади та інші.

– Така робота також сприятиме розшуковим заходам. За даними поліції, через здійснення різного роду кримінальних та адміністративних правопорушень в розшуку перебувають понад 11 тис. осіб, — сказав Кравченко.

Місцевих просять уважно ставитися до посилених заходів безпеки та можливості зупинки автотранспорту на блокпостах. Рекомендується мати при собі документи, що підтверджують особистість.

Нагадаємо, у Києві розпочались військові навчання за участі підрозділів Збройних сил, Національної та Патрульної поліції. Вони триватимуть з 25 по 28 грудня.  
 
 
 
 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...