У київському реабілітаційному центрі RECOVERY запрацювало друге відділення  

У київському реабілітаційному центрі зможуть прймати більше поранених військових.

Про це повідомили Vgorode у преслужбі центру.

Київський центр почав працювати наприкінці травня 2023 року, завдяки надсучасному обладненю тут відновили понад 150 українських військових. Наразі відкрили друге відділення центру, де збільшилась кількість ліжко-місць до 50, що дає змогу допомогти відновити більше поранених на війні.

Нове відділення облаштовано з урахуванням найвищих стандартів безбар’єрності — тут є просторі коридори з широкими дверними отворами й поручнями, санітарно-гігієнічні кімнати, що передбачають розміщення осіб у кріслах колісних. 

Також усі палати обладнено багатофункціональними ліжками з електроприводом і відповідними меблями для комфортного перебування маломобільних пацієнтів. Для людей з обмеженими можливостями встановлено додаткові стельові рейкові підйомники задля відновлення навичок ходи.

У другому відділенні київського центру також розміщуються цілодобовий сестринський пост, процедурна, ординаторська, кабінети психологічної підтримки, логопеда й завідувача відділення. 

Нагадаємо, реабілітаційний центр для військових вже працює у Львові, Вінниці, Києві, Одесі (два заклади) і на Дніпровщині (два заклади). 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...