У поліції заперечують видачу повісток на блок-постах Київської області

Поліцейські Київської області не займаються видачею повісток – офіційна заява начальника нацполіції.

Нагадаємо, наприкінці грудня багато перехожих та водіїв помітили на вулицях Києва людей у військовій формі, які зупиняють машини та перевіряють документи. Глава Київської міської військової адміністрації тоді роз’яснив, яка мета появи цих блок-постів. При цьому в інтернеті поширювалися чутки про те, що на тимчасових блок-постах роздають повістки, але Сергій Попко не згадав, чи це правда.

На офіційній сторінці поліції Київської області у мережі Фейсбук заявили, що про роботу поліції на блок-постах поширюють неправдиву інформацію про те, що поліцейським наказали роздавати повістки.

Як заявив начальник поліції Київської області Анатолій Щадило, “поліцейські на блок-постах не займаються цілеспрямованою перевіркою громадян для подальшої мобілізації, а виконують виключно поліцейські функції”.

Як стверджують поліцейські, правоохоронці забезпечують заходи безпеки шляхом посиленого контролю за пересуванням громадян, транспортних засобів, вантажів тощо.

Однак у поліції Київщини визнають, що заходи, пов’язані з мобілізацією, таки проводяться співробітниками правоохоронних органів, але “тільки за зверненнями територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки регіону”.

Нагадаємо, на Київщині проводять контрдиверсійні заходи з 28 грудня по 6 січня. У межах них організували блокпости.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...