Усі члени Альянсу погодилися, що Україна стане членом НАТО

Сьогодні, 11 жовтня, у Брюсселі відбувається чергова зустріч “Рамштайн”. Генсек НАТО анонсував майбутнє України в НАТО та закликав продовжувати військову підтримку Києва.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг на зустрічі міністрів оборони понад 50 країн у рамках “Рамштайну” зазначив, що треба піднімати ставки і надалі надавати Україні більше зброї і снарядів, пише 24 Канал.

Генсек наголосив, що чим міцніша буде Україна на полі бою, тим сильніша буде її позиція під час мирних переговорів.

Історія не повинна повторюватися. Саме тому всі члени Альянсу погодилися на те, щоб Україна стала членом НАТО, – зазначив посадовець.

Столтенберг нагадав про перші кроки, які були зроблені для того, щоб пришвидшити приєднання України до Альянсу. Так, на саміті НАТО у Вільнюсі було погоджено скасування ПДЧ для України.

Також він заявив про запуск програми, покликана на забезпечення відповідності ЗСУ стандартам НАТО. Тоді ж було скликано першу Раду “НАТО – Україна”. За словами Столтенберга, вона означала, що “всі ми сидимо, як рівні”, “ваша боротьба – це наша боротьба”, “ваші цінності – наші цінності”. Безпека України – безпека Альянсу, підкреслив генсек.

Столтенберг наголосив на тому, що НАТО буде підтримувати Україну, стільки, скільки потрібно.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...