Закрили кордони для чоловіків із інвалідністю 3 групи: міф чи реальність

У мережі шириться інформація про те, що нібито прикордонники припинили випускати чоловіків з 3 групою інвалідності за кордон, а також тих, хто їх супроводжує.

Речник ДПСУ Андрій Демченко у коментарі “Українській правді” відповів на чутки, що поширилися в соцмережах про нібито закриття кордону для чоловіків із 3-ю групою інвалідності та зняття 20 осіб із поїзда Київ – Перемишль.

– Змін у Правилах перетину кордону немає, але з боку Державної прикордонної служби України завжди залишатиметься ретельна перевірка умов виїзду та чітке дотримання законодавства, – розповів Андрій Демченко.

Речник Прикордонної служби наголосив, що пропуск осіб через кордон, як і раніше, здійснюється відповідно до чинного законодавства, зокрема і Правил перетину кордону для громадян України, що затверджені постановою уряду 57. 

Правила визначають умови перетину кордону на час дії воєнного стану, зокрема для громадян України чоловічої статі, яким загалом обмежено виїзд за межі України, і чітко визначають категорії й умови, за якими громадяни можуть перетинати кордон. 

– Звісно, прикордонники ретельно вивчають документи, які б давали підстави для виїзду людини. Таку норму нам визначає законодавство, – зазначив речник ДПСУ.

До того ж прикордонники часто помічають як люди намагаються спекулювати умовами перетину кордону слідуючи до прикладу з іншою метою, або використовуючи підроблені чи фіктивні документи.

Довіряйте лише верифікованим джерелам інформації.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...