Зруйнована ракетою будівля спортклубу “Локомотив” у Києві: чи можна її відновити

Директор київського спортивного клубу “Локомотив” розповів про стан клубу після російського обстрілу.

В 2024 роцi клуб “Локомотив” мав святкувати 105-річчя, розповів сайту “Український футбол” директор клубу Олександр Єгоров. І тут ракетний удар Росії 23 лютого. Як кажуть керівництву клубу співробітники ДСНС, будівля не підлягає відновленню. Пошкоджено стіни будівлі, є тріщини на фундаменті.

У “Локомотива” наразі відсутні спортивні та офісні приміщення. Цілими залишилися трибуни, футбольні поля, волейбольні та міні-поля.

Орієнтовна вартість зруйнованих будівель – близько 50 мільйонів гривень. Знищено електро- та водопостачання, затоплено бомбосховища, тренажерні зали.

Керівництво клубу отримує дзвінки від іноземних партнерів, вони пропонують допомогу, як і відомі футболісти та випускники “Локомотива”.

Також Олександр Єгоров розповів, що “не дуже приємно, що фани московського “Локомотива” почали писати, що тепер залишиться один “Локомотив” – нехай не радіють”. Єгоров запрошує всіх журналістів на територію, щоб показати, що жодної військової інфраструктури на території клубу не було, також жодних важливих об’єктів не було поряд. За його словами, “всі їхні закиди, що вони знищують військову інфраструктуру – повна брехня”.

Нагадаємо, також у Києві від ракетної атаки РФ було пошкоджено гуртожиток “Укрзалізниці”.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...