У Міненерго розповіли, чи відключатимуть світло з 1 жовтня

У ЗМІ з’явилася інформація, що з 1 жовтня знову працюватимуть графіки відключення електроенергії. У Міненерго спростували ці повідомлення.

Так, у Міністерстві енергетики повідомили, що наразі електроенергетична, вугільна, нафтогазова галузі посилено готуються до нового опалювального сезону. Наразі триває наймасштабніша ремонтна кампанія на об’єктах енергетики.

Завдяки цим зусиллям енергосистема буде повністю готова до проходження опалювального сезону без відключень електроенергії та відповідно обмежень споживачів. Тієї електроенергії, яку виробляють українські електростанції, достатньо для забезпечення споживачів.

Вдень спостерігається профіцит потужностей. Тому застосування відключень з 1 жовтня у будь-якому регіоні країни не планується.

Однак, якщо окупанти знову обстріляють енергетичну інфраструктуру, то відключення можливі.

Графіки розробили нові

– Враховуючи, що в деяких регіонах минулого року виникали ситуації з несправедливим розподілом електроенергії між споживачами, операторами системи розподілу було розроблено та заздалегідь опубліковано графіки можливих відключень, які можуть бути застосовані виключно у разі обстрілів та пошкодження енергетичного обладнання, – написали в Міненерго.

Проте на сьогоднішній день жодних відключень побутових споживачів протягом усього осінньо-зимового періоду не передбачається.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...