Чи може затопити якісь станції метро в Києві: відповідь начальника київського метро

Після закриття руху на частині синьої гілки метрополітену пасажири більше уваги приділяють інформації про воду у тунелях метро Києва. Виявилося, що деякі станції метро справді протікають.

Про станції метро, на яких пасажири помітили воду, розповів керівник КП “Київський метрополітен” Віктор Брагінський. За його запевненнями, якщо в лотку для води (спеціальному заглибленні між рейками для відведення води) пасажири бачать воду, в цьому немає нічого страшного, це нормально.

Брагинський визнав в інтерв’ю Lb.ua, що вода помітна в лотках на “Олімпійській”. Ще одна станція з такою самою проблемою – “Академмістечко”. Виявилось, що на “Академмістечку”, коли йде дощ, вода починає текти всередині станції. Причина цього – слабка гідроізоляція.

Через те, що “Академмістечко” працює вже понад 20 років, там необхідно провести гідроізоляційні роботи, потрібні дуже великі кошти.

На “Олімпійській” вода справді є в тунелі, каже Брагінський. Станція побудована у водонасичених ґрунтах, тому постійно працює дренажна система. “Вода є, але ми її відкачуємо”.

Також начальник метрополітену запевнив, що від “Героїв Дніпра” до станції “Почайна” “тунелі стабільні, просідання немає”. Під час будівництва ТЦ “Дрімтаун” застосували заходи щодо гідроізоляції та зміцнення тунелів, “тому ситуація повністю стабільна”.

Нагадаємо, керівник КП “Київський метрополітен” Віктор Брагінський продовжує стверджувати, що на ремонт тунелю метро між “Либідською” та “Деміївською” знадобиться лише півроку.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...