Де у Києві їздитимуть двоповерхові автобуси від Німеччини

Минулого року Київ отримав чотири двоповерхові автобуси від німецьких партнерів, проте й досі їх не видно на дорогах.

Як пояснили у комунальному підприємстві “Київпастранс”, ці автобуси MAn Lion`s City DD A39 2010 року випуску планують використати як туристичний транспорт, але вже після війни.

Через специфічні габаритні характеристики автобусів, поїздки на них становлять додаткову загрозу для пасажирів та рухомого складу в період воєнного стану, коли звичними є повітряні тривоги та масовані ракетні атаки.

Автобуси планують використовувати для організації екскурсій та освітніх подорожей для школярів. Крім того, ці автобуси можуть бути задіяні на маршрутах до туристичних об’єктів у межах Києва, розташованих на невеликій відстані, ініційованих Управлінням туризму та просуванням КМДА.

Наразі тривають перевірки щодо експлуатації двоповерхових автобусів у післявоєнний час.

Нагадаємо, через традиційні продовольчі ярмарки на вул. Сержа Лифаря, вул. Йорданській, вул. Героїв Севастополя, бульв. Амвросія Бучми та вул. Татарській цими вихідними громадський транспорт  у столиці рухатиметься за зміненим маршрутом. 16 вересня буде внесено зміни в маршрути автобусів №№ 2,  34-ТР, 49, 61, 87, 95, 98; а 17 вересня буде внесено зміни в маршрут автобусів №31. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...