Як облаштують вулицю Богдана Хмельницького після ремонту

Ремонт однієї з головних вулиць Києва – Богдана Хмельницького – відбувається вперше з середини XX століття. Після реконструкції тут з’являться нові наземні переходи, зниження тротуарів та бруківка.

На цей час на вулиці Богдана Хмельницького вже відремонтовано 3150 кв. м дорожнього покриття, повідомляють у КМДА. Загальний обсяг робіт – 10000 кв. м. Реновація відбувається на ділянці від вул. Хрещатик до вул. Володимирській.

Ремонт відбувається з мінімальними витратами, гроші витрачаються тільки на закупівлю піску та цементу. Стара гранітна бруківка використовується по новій, її лише перекладають, усуваючи просідання, нерівності та інші проблемні місця проїжджої частини. Роботи на вулиці йдуть без вихідних, у 2 зміни.

Усього на вулиці буде 7 пішохідних переходів, по двох із них роботи вже закінчуються. Серед інших, з’явиться наземний перехід, що давно очікується киянами, на розі вул. Богдана Хмельницького з вул. Чикаленко (колишня Пушкінська), який продублює підземний перехід, що веде до станції метро “Театральна”.

Для створення комфортного міського середовища на вулиці з’явиться 12 понижень на переходах, що зручно для мам із візками, інвалідів та інших маломобільних груп населення. Для пониження на перетині з вул. Терещенківській буде перенесено світлофор та зливоприймачі.

Перша бруківка на вул. Богдана Хмельницького з’явилася наприкінці ХІХ століття, її замінили у 1950-57 роках. Друга заміна покриття відбувається зараз, 2023 року.

Нагадаємо, у Києві до вересня ремонтуватимуть міст через річку Десенка.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...