Як оформити квиток для безкоштовного проїзду школярів у транспорті Києва

З 1 вересня 2023 року до 30 червня 2024 року усі учні шкіл Києва можуть їздити безкоштовно у міському громадському транспорті. Щоб скористатися пільгою, потрібно оформити квиток.

Електронний учнівський квиток для дитини оформляється через спеціальний сайт, повідомляє “Київ Цифровий”.

Що потрібно зробити батькам, щоб їхня дитина скористалася пільгою:

– потрібно зареєструватися на сайті;

– знайти дані про свою дитину та приєднати її картку до свого облікового запису;

– додати або замінити фото дитини;

– сформувати замовлення електронної картки з учнівським квитком та отримати рахунок на оплату;

– сплатити оформлення картки.

Замовлення транспортної картки – платна послуга, вона коштує 96 грн. Час виготовлення електронного квитка – протягом 1 місяця. Після випуску картки її доставляють до школи, де навчається дитина.

У разі втрати картки та її пошкодження дитиною треба звернутися до служби технічної підтримки. Написати на пошту [email protected], а далі оператор заблокує квиток. Щоб замовити повторний квиток замість загубленого дитиною, потрібно знову пройти ті дії, що описані вище.

Ще одна проблема – якщо школяр змінює місце навчання. На квитку вказано номер школи, тому при виборі іншого навчального закладу слід поміняти електронний квиток. Інакше квиток буде заблоковано одразу, як школа повідомить, що учень у них уже не вчиться. Оформлення нового квитка – за тим самим алгоритмом, що описано вище. Повторно заплатити за картку доведеться.

Нагадаємо, з 1 липня по 31 серпня проїзд для учнів у громадському транспорті Києва був платним. Проте за проїзними на період канікул знижка складала 75%.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...