Про стан метро на “синій” лінії говорять неправду: фракція “Удар” у Київраді звернулася до СБУ

Депутати франції Віталія Кличка у Київраді вирішили поскаржитися до СБУ щодо поширення недостовірної та маніпулятивної інформації про стан станцій метро.

Мотивація скарги така – не відповідає дійсності інформація про загрозу підтоплення станцій метро “синьої” лінії у зв’язку із підвищенням рівня ґрунтових вод.

На думку столичних депутатів, їм незрозумілі мотиви поширення їх колегою, депутатом Київради Андрієм Вітренко, “недостовірної та маніпулятивної інформації про роботу столичного метрополітену”. Така інформація знижує довіру до метро як безпечного та надійного транспорту, а також як безпечного способу сховатися під час обстрілів.

Також депутатів від “Удару” обурила інформація про те, що нібито зірвано терміни виконання відновлювальних робіт біля станції метро “Деміївська” через те, що роботи не проводять у вихідні дні. Така інформація від Вітренко створює напружені настрої у суспільстві, що буде використано Росією.

Також, повідомляють у КМДА, за даними КП “Київський метрополітен” через чутки та недовіру поменшало людей, які ховаються в метро під час повітряної тривоги.

Нагадаємо, днями Вітренко розповів, що київське метро може затопити водою через весняну повінь. Найбільша загроза – станції на “синій” гілці, які можуть стати, на думку депутата, новими венеціанськими каналами.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...