У Києві багатоповерхівка стала енергонезалежною: як цього досягли – фото

Мер Києва Віталій Кличко відвідав багатоповерхівку в Києві, яка досягла енергонезалежності. Її приклад може бути цікавим багатьом іншим киянам, які мешкають у багатоповерхових будинках.

Мешканці цього будинку, до якого приїхав мер, вже 5 разів брали участь у міській програмі співфінансування енергоефективних робіт “70/30%”. У багатоповерхівці відремонтували індивідуальний тепловий пункт, встановили енергозберігаючі вікна та двері у місцях загального користування, також утеплили фасад, повідомляють у КМДА.

Також у будинку встановили 3 гібридні інвертори по 10 кВт і 30 кВт батареї. Обладнання може заряджатися від мережі, або від встановлених на даху сонячних панелей.

Також від батарей автономно може працювати індивідуальний теплопункт, причому працюватиме без світла до 48 годин!

Освітлення у під’їздах, коридорах, сходах та зовнішнє освітлення працюватиме від батарей 24 години. Якщо ж підключити до останніх ще й ліфт, термін автономної роботи буде – 12 годин.

Така модернізація коштувала будинку 8,8 млн грн, з яких 6,6 млн грн відшкодувала міська влада, решту зібрали мешканці будинку.

Нагадаємо, Vgorode нещодавно писав, як повернути гроші за куплений генератор – які програми існують для мешканців Києва.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...