У Києві за цей рік з’явилося 11 нових кільцевих розв’язок, очікуються ще 29

Кількість розв’язок нового типу – кільцевих – збільшується у Києві швидкими темпами. Таке будівництво – частина європейської інтеграції України.

Нагадаємо, минулого року Vgorode писав, що кільцеві розв’язки малого радіусу облаштовуються в країнах ЄС та багатьох інших державах світу для того, щоб автомобілісти знижували швидкість і, як наслідок, щоб зменшити аварійність на перехрестях. На таких перехрестях, за статистикою, трапляється набагато менше ДТП, ніж на звичних в Україні розв’язках, де все перехрестя закатане в асфальт. Саме через безпеку розв’язки малого радіусу стали популярними у європейських країнах.

З січня 2023 року у столиці з’явилося вже 11 кільцевих розв’язок, повідомляють у “Київавтодорі”. З них 8 – готові повністю, ще на 3-х – виконані основні роботи та залишилося нанести розмітку.

Завершені розв’язки: на дублері вулиці Академіка Заболотного, на перетині вулиць Уманської та Генерала Воробйова. Розв’язки, де відбуваються роботи: вул. Тепловозна, вул. Звіринецька, на перехресті вулиць Марка Вовчка та вул. Вербової, на перехресті вул. Деснянській, вул. Радосинській та вул. Миру.

Нагадаємо, на вулиці Володимирській на даху багатоповерхівки зводять надбудову, причому це вже друга спроба зіпсувати історичну будівлю.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...