У Києві з’явилися лічильники людей у маршрутках: навіщо вони потрібні

У Києві помітили нові пристрої у салонах деяких маршруток. З’ясувалося, що це відеолічильники пасажирів.

За інформацією місцевих жителів, пристрій, зокрема, помітили на маршруті №415, який обслуговує перевізник “Союз-Авто”. Люди припустили, що це зробили, щоб перевізник точно знав, скільки пасажирів було в маршрутці, і водії не привласнювали виручку.

Однак у компанії перевізника цю версію спростували. Як повідомили у “Союз-Авто” сайту ТСН, лічильники ввели суто для внутрішнього контролю, ведеться моніторинг пасажиропотоків. З водіями та виручкою це не пов’язано.

Пристрої встановили біля дверей. Вони фіксують пасажирів, які заходять у транспорт, та допомагають у вивченні пасажиропотоків. Перевізник розуміє, що інформація не на 100 відсотків є об’єктивною, але для загального моніторингу вона підходить.

Такі лічильники встановили на всіх 12 маршрутах перевізника. На вартість проїзду це не вплине. Перевізник стверджує, що зараз ринок є стабільним, але давно не прибутковим. Якщо ціна на проїзд і зростатиме, то не в одного перевізника.

Точну ціну лічильників перевізник назвати не може, але сказав, що вона незначна. Особливо в порівнянні з валідаторами, три одиниці яких коштує 2 тисячі доларів.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...