У “Київпастрансі” заявили, що собівартість проїзду у міськтранспорті – 20-24 грн.

У комунальному підприємстві підрахували собівартість перевезення пасажирів Києвом у міськтранспорті. Вона виявилася у рази вищою, ніж платять зараз за проїзд пасажири.

Виявляється, зараз собівартість однієї поїздки на міському муніципальному транспорті становить 20-24 грн. Ці дані надала директор з економіки та фінансів “Київпастрансу” Антоніна Старостенко на запит транспортного активіста. Запит опублікували у товаристві “Пасажири Києва”.

Також чиновники нагадали, що ціна за проїзд у Києві не переглядалася з 2018 року і складає 8 грн. Цей тариф вже давно застарів і є глибоко збитковим, а собівартість зараз вища у 2,5-3 рази.

Антоніна Старостенко аргументувала собівартість 20-24 грн. тим, що відтоді сильно змінилися тарифи на електроенергію та дизельне паливо.

Нагадаємо, цього літа директор Департаменту транспортної інфраструктури Руслан Кандібор повідомив, що потрібно буде підняти тариф у Києві з 8 до 30 гривень, а потім починати наводити транспорт у належний стан – змінювати всі приватні маршрути на комунальний транспорт. Однак після резонансу у суспільстві на його заяву він запевнив, що до кінця воєнного стану тариф на транспорт не змінюватиметься.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...